تصویر ثابت

مجوز‌‌‌‌های شرکت

شنبه هفدهم تیر ۹۶
(0)
(0)
مجوز‌‌‌‌های شرکت
گروه صنعتی تصویرسازان زنده رود وارد کننده دستگاه‌‌‌‌های چاپ صنعتی و دستگاه‌‌‌‌های چاپ دیجیتال سابلیمیشن(حرارتی )وهمچنین دستگاه مهرلیزری و کلیشه سازی از سال1386فعالیت مینمایدوتاکنون افتخار فروش ماشین‌‌‌‌های چاپ پد و سیلک به بیش از 80 درصد صنایع کشور از جمله خودرو سازی، پلاستیک، الکترونیک، کالا‌‌‌‌های پزشکی، مواد غذایی و لبنی، لوازم ورزشی، اسباب بازی، محصولات بهداشتی و آرایشی، مواد پاک کننده و محصولات تبلیغاتی را دارا مِی باشد.
ما سعی نموده ایم هر ساله برای ارتباط نزدیک با مشتریان و ارائه محصولات جدید در نمایشگاه‌‌‌‌های معتبر کشور شرکت نموده از جمله:
شرکت در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی سال 1390 اصفهان
شرکت در نمایشگاه بین المللی چاپ وبسته بندی سال1390 شیراز
شرکت در نمایشگاه بین المللی چاپ وبسته بندی سال1391مشهد مقدس
شرکت در نمایشگاه بین المللی چاپ وبسته بندی سال1391 شیراز
اخذ گواهینامه  BTI مدیریت و کیفیت از کشور کانادا
دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
برای ما رضایت مشتریان و کیفیت از اهمیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل با ارائه: قیمت‌‌‌‌های رقابتی و استاندارد‌‌‌‌های بالای چاپ پد و سیلک و ملزوماتی از فبیل پد، کلیشه، رنگ، توری، لاک‌‌‌‌های حساس و خدمات فنی و مشاوره ای جهت دستیابی به بهترین کیفیت چاپ، نصب و راه اندازی دستگاهها، ارتباط نزدیک و گسترده ای با مشتریان خود برقرار نموده و این اطمینان را ایجاد کرده است که مشتریان از بیشترین و بهترین خدمات پس از فروش و سرویس بهره مند خواهند شد.
در این راستا، شرکت تصویر سازان کلیه ماشینها و محصولات خود را با ضمانت یک ساله و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می‌نماید.
اکنون با بهره گیری از مهارت تکنسین‌‌‌‌های ماهر و متخصص و فناوری پیشرفته روز دنیا، این شرکت قادر است ماشین‌‌‌‌های تولیدی خود را با نیاز‌‌‌‌های خاص مشتریان و استاندارد‌‌‌‌های کیفی منطبق سازد و خدمات بلند مدت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه به مشتریان ارائه نماید.
 حضور در نمایشگاه بین المللی مشهد در سال 1391
حضور در نمایشگاه چاپ وبسته بندی شیراز در سال 1391
  حضور در نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی اراک درسال1393
 حضور در نمایشگاه چاپ وبسته بندی  شیراز در سال1390
 حضور در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی اصفهان در سال 1390
 حضور در نمایشگاه  بین المللی چاپ وبسته بندی اصفهان در سال 1392
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی